İnternete Özel Fiyat
HAVALE İLE %3 İNDİRİM 0,00 TL
(Ödeme Aşamasında Otomatik İndirim Sağlar)
Görüntüleme Sayısı 489 zaman
24 AY Garantili
Markalar
Ürün Kodu: Dahua DH-CS4220-16GT-135
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
PoE güç tüketimini ve PoE açma/kapama özelliğini yönetir. Akıllı PoE'yi destekler.
Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığına ve tamamen kapalı, toz geçirmez metal bir kasaya sahiptir.
Donanım
Dahil Güç Adaptörü
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Ethernet Port Hızı
10/100/1000 Mb/sn
Optik Port Hızı
1000 Mb/sn
Ethernet Portu Uplink Hızı
Optik Port Uplink Hızı
1 Gbps
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç Kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maks. 3 A
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F)
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama Sıcaklığı
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F)
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç Tüketimi
Rölantide: ≤8,3 W; Tam yükte: 154 W
Performans
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
86.94 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
40 Gbps
Paket Yönlendirme Oranı
29.76 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90 W, Bağlantı Noktası 3-16 ≤ 30 W, toplam ≤ 135 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Genişleyen Ağaç Protokolü
STP/RSTP
VLAN İşlevi
Port tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Temas deşarjı: 6 kV
Yıldırım Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
2,26 kg (4,97 lb)
Brüt ağırlık
2,91 kg (6,40 lb)
Ürün Boyutları
440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32" × 8,66" × 1,73") (U × G × Y)
Paketleme Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26" × 13,46" × 3,54") (U × G × Y)